Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W-30 1 l
Wideo 2 |
Shell Helix Ultra 5W-30 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra 5W-30 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shell Helix Ultra 5W30 - 1L | 38 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W30 1L Diesel Benzyna Lpg | 40 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 5W-30 1L | 84 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 5W-30 1L | 82 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Shell Helix Ultra 5W-30
Ceny na Shell Helix Ultra 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-30 1 l | od 38 zł | 6 oferty | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 4 l | od 120 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →