Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-30 1 л
Відео 2 |
Shell Helix Ultra 5W-30 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra 5W-30 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shell Helix Ultra 5W30 - 1L | 38 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W30 1L Diesel Benzyna Lpg | 40 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 5W-30 1L | 84 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 5W-30 1L | 82 zł |
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-30 1 л | від 38 zł | 6 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 4 л | від 120 zł | 7 пропозицій |