Моторне мастило Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 л
Відео 4 |
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Мастильний матеріал повністю синтетичною «рецептури», що виробляється з природного газу шляхом його синтезу. В неймінгу технологій Shell цього техпроцес іменується терміном PurePlus. Синтетична база моторного масла доповнюється пакетом миючих присадок Active Cleansing, які ефективно розщеплюють наявні у двигуні сажеві відкладення, а також запобігають утворення шламу і нагару. Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4L відмінно поєднується з сажовими фільтрами дизельних силових агрегатів і каталітичними нейтралізаторами бензомоторов за рахунок зниженого вмісту фосфору і сульфатної золи.
До того ж продукт підходить для легковиків на газі, може заливатися в багатоклапанні мотори з турбонаддувом і без такого. В'язкість масла володіє високою стабільністю до зсуву. Її показники залишаються незмінними незалежно від температури за бортом машини. Як результат, Shell Helix Ultra ECT C3 забезпечує легкий запуск холодного двигуна. Рекомендується для застосування в транспортних засобах виробництва Mercedes-Benz, BMW, General Motors, Chrysler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 л
Усі ціни 6 →Olej Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 (4L) | 130 zł |
Olej SHELL Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 219 zł |
Shell Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 130 zł |
SHELL HELIX ULTRA ECT C3 5W30 4L | 140 zł |
Olej SHELL Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 219 zł |
Olej silnikowy Shell Helix Ultra ECT C3 5W30 4L + zawieszka | 133 zł |
Модификації Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 1 л | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 л | від 130 zł | 11 пропозицій |