Моторне мастило Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 л
Відео 4 |
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Паливоекономічна олія синтетичного походження з покращеними миючими властивостями, розроблена для складних умов експлуатації. Продукт призначений для використання в двигунах внутрішнього згоряння газу, бензинових і дизельних моторах, в т.ч. оснащених системами турбонаддуву та сажевими фільтрами DPF. У «рецептурі» мастильного матеріалу застосовується фірмова база, яка характеризується відмінною температурою втрати плинності і дуже чистою на сірку.
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L захищає внутрішні деталі двигуна від утворення відкладень та запобігає їх передчасному зносу. Також олія має високу стійкість до окислення, допомагає скоротити витрату палива, знижує шкідливі викиди вихлопних газів в атмосферу. В'язкість продукту класифікації міжнародного стандарту SAE становить 5w-30. Випускається моторне масло у пластиковій каністрі 5-літрового об'єму. Модель придбала допуски для використання в двигунах автомобілів групи VAG та легковиків марки Mercedes-Benz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 л
SHELL HELIX HX8 ECT C3 5W30 - 5L | 146 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix HX8 Ect 5w30 504/507 5L | 150 zł |
Olej silnikowy SHELL HX8 ECT C3, 5W30, 5L | 153 zł |
SHELL HELIX HX8 5W30 5L | 157 zł |
Модификації Shell Helix HX8 ECT 5W-30
Ціни на Shell Helix HX8 ECT 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 1 л | від 38 zł | 2 пропозиції | ||
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 л | від 146 zł | 7 пропозицій |