Моторне мастило MOBIL ESP 5W-30 4 л
Відео 4 |
MOBIL ESP 5W-30 4L |
|
Синтетичний продукт для ефективної змащування бензинових і дизельних силових агрегатів на борту автомобілів, позашляховиків і невеликих мікроавтобусів. Малозольная композиція масла допомагає знизити відкладення частинок в сажових фільтрів дизельних моторів, а низький вміст сірки і фосфору перешкоджає «отруєння» бензинових каталізаторів. У «рецептуру» MOBIL ESP 5W-30 4L додані антифрикційні і мийні присадки, модифікатори в'язкості, інгібітори корозії і т.
п. Працюючи пліч-о-пліч, вони забезпечують виняткову чистоту двигуна і його очищення від вже наявних відкладень. Безпечно використовувати масло можна в широкому температурному діапазоні. Чудова термічна і окислювальна стійкість дозволяє йому зберігати первинні властивості навіть при збільшених інтервалах сервісної заміни. До того ж моторне масло забезпечує безпечний пуск двигуна за низьких температур зовнішнього повітря і економить паливо за рахунок модифікаторів тертя в складі. Змащуюча рідина апробована п'ятьма провідними європейськими автовиробниками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Купити MOBIL ESP 5W-30 4 л
Olej Mobil 1 Esp Formula 5W-30 4L | 150 zł |
Olej silnikowy MOBIL ESP FORMULA, 5W30, 4L | 244 zł |
Olej Mobil 1 Formula Esp 5W30 4L | 185 zł |
MOBIL 1 ESP 5W30 4L | 176 zł |
Модификації MOBIL ESP 5W-30
Ціни на MOBIL ESP 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL ESP 5W-30 1 л | від 47 zł | 2 пропозиції | ||
MOBIL ESP 5W-30 4 л | від 150 zł | 6 пропозицій | ||
MOBIL ESP 5W-30 5 л | від 180 zł | 2 пропозиції |