Моторне мастило MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5 л
Відео 3Фото 2 |
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5L |
|
Напівсинтетичне масло, примітне насамперед формулою, розрахованої на зменшення шламових відкладень і зносу, зокрема при високих робочих температурах. Призначене для бензинових і дизельних двигунів; формально належить до марок для легкових авто, однак виробник заявляє про придатність також для більш важкої техніки аж до мікроавтобусів (хоча тара в даному випадку стандартна «легкова», на 4 л). Має допуски від Mercedes-Benz, Volkswagen і Lada.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej PÓŁSYNTETYK Mobil Super 2000 10W40 10w-40 5L | 110 zł |
Mobil 2000 10W40 4L 1L | 115 zł |
MOBIL SUPER 2000 X1 10W40 5L | 128 zł |
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 2000 X1 10W-40
Ціни на MOBIL Super 2000 X1 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 1 л | від 21 zł | 6 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 л | від 72 zł | 12 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5 л | від 110 zł | 5 пропозицій |