Моторне мастило MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 4 л
MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Як і вся серія масел Super 3000, ця марка створена насамперед для складних умов водіння, в розрахунку на зниження зносу при інтенсивних і частих навантаженнях. Призначена вона для легкових авто різних років випуску (а також мікроавтобусів і легких вантажівок) з бензиновими і дизельними двигунами звичайного типу, однак особливо стане в нагоді власникам Ford, оскільки створено у відповідності з фірмовим допуском Ford WSS-M2C913-C. Ще одна особливість — відповідність стандарту ACEA A5/B5 (поряд з API SL), що сприяє економії палива.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OLEJ MOBIL 5W30 SUPER 3000 X1 FORMULA FE 4L | 119 zł |
Olej silnikowy MOBIL X1 FORMULA FE - +, 5W30, 4L | 123 zł |
Olej silnikowy MOBIL X1 FORMULA FE - +, 5W30, 4L | 124 zł |
Модификації MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30
Ціни на MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 1 л | від 34 zł | 2 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 Formula FE 5W-30 4 л | від 119 zł | 4 пропозиції |