Моторне мастило Castrol Magnatec 10W-40 4 л
Castrol Magnatec 10W-40 4L 1 л4 л |
|
За заявами виробника, це масло розраховане на «будь-які умови експлуатації». І для таких заяв є підстави, враховуючи, що дана марка підходить не тільки легкові, але і під вантажні авто, включаючи моделі з дизельними двигунами з турбонаддувом (а також двигуни звичайного типу на бензині або ДТ). За типом належить до напівсинтетичним. Має допуски Fiat 9.55535-D2, MB-Approval 229.1 і VW 501 01/505 00.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec 10W-40 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 10W-40 A/B 4L | 202 zł |
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 10W40 A/b 6L | 190 zł |
CASTROL MAGNATEC 10W40 4L | 213 zł |
Модификації Castrol Magnatec 10W-40
Ціни на Castrol Magnatec 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 10W-40 1 л | від 32 zł | 5 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 4 л | від 190 zł | 5 пропозицій |