Моторне мастило Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 л
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4L 1 л4 л |
|
Моторне масло для легкових авто; поставляється в стандартній 4-л каністрі. Досить універсально за призначенням: може застосовуватись у звичайних і турбованих двигунів бензинового або дизельного типу, включаючи сучасні мотори з каталізаторами і сажовими фільтрами. Однією з особливостей є схильність притягатися до металевих поверхонь, що збільшує ступінь захисту, особливо відразу після пуску. Крім того, заявлені гарні характеристики при холодному пуску на морозі. Масло має допуски від 4 європейських автовиробників. За типом належить до синтетичних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASTROL OLEJ SYNTETYCZNY MAGNATEC 5W-40 A3/B4 4L | 217 zł |
Castrol Magnatec C3 4L 5W40 | 137 zł |
Olej CASTROL Magnatec 5W-40 4 l | 190 zł |
Castrol - Olej silnikowy 5W-40 C3 Castrol Magnatec | 248 zł |
Olej CASTROL Magnatec 5W-40 4 l | 190 zł |
Модификації Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4
Ціни на Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 1 л | від 136 zł | 4 пропозиції | ||
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 л | від 137 zł | 6 пропозицій |