Моторне мастило Castrol Edge 5W-30 LL 208 л
Відео 2Фото 3 | Товар застарів 7 844 zł Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51; |
Castrol Edge 5W-30 LL 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Castrol Edge 5W-30 LL
Ціни на Castrol Edge 5W-30 LL |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-30 LL 1 л | від 44 zł | 10 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 4 л | від 159 zł | 11 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 5 л | від 196 zł | 18 пропозицій |