Моторне мастило Castrol Edge 5W-30 M 5 л
Castrol Edge 5W-30 M 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Edge 5W-30 M 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASTROL EDGE 5W30 M TITANIUM FST MERCEDES BMW 5L Castrol EDGE 5W-30 M 5l Castrol EDGE FLUID TITANIUM wytrzymałość do maksymalnych osiągów. Dzisiejsze silniki nieustannie przesuwają granice technologii i inżynierii. Silniki te wykorzystują układy doładowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu pojemności skokowej, co znacząco wpływa na zwiększenie obciążeń w trakcie ich pracy. Wysokie obciążenia... щеoddziałują na olej silnikowy. Obciążenia te powodują wzrost tarcia, które, niekontrolowane Erli.plПоскаржитись | 225 zł |
Castrol EDGE 5W-30 M 5lCastrol EDGE 5W-30 M 5l Castrol EDGE FLUID TITANIUM wytrzymałość do maksymalnych osiągów. Dzisiejsze silniki nieustannie przesuwają granice technologii i inż... EmpikПоскаржитись | 242 zł |
OLEJ 5W-30 CASTROL EDGE TITANIUM M 5L | 217 zł |
CASTROL EDGE 5W-30 M TITANIUM FST 5L + zawieszka Castrol EDGE 5W-30 M 5l Castrol EDGE FLUID TITANIUM wytrzymałość do maksymalnych osiągów. Dzisiejsze silniki nieustannie przesuwają granice technologii i inżynierii. Silniki te wykorzystują układy doładowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu pojemności skokowej, co znacząco wpływa na zwiększenie obciążeń w trakcie ich pracy. Wysokie obciążenia... щеoddziałują na olej silnikowy. Obciążenia te powodują wzrost tarcia, które, niekontrolowane Erli.plПоскаржитись | 214 zł |
Серія Castrol EdgeПорівняти в таблиці →
від 196 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
від 208 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 180 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30
від 160 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 134 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
від 49 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 171 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 56 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
від 159 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
від 182 zł
4 л, синтетичне, SAE 0w-20, легкові авто, MB 229.71, Jaguar, Land Rover ST JLR.03.5006, MS-6395
від 182 zł
4 л, синтетичне, SAE 0w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3/229.5, Ford WSS-M2C937-A, PSA B71 2296
від 46 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 54 zł
1 л, синтетичне, SAE 0w-30, легкові авто, BMW Longlife-19 FE, MB 226.5/229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 214 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 162 zł
4 л, синтетичне, SAE 0w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51
від 59 zł
1 л, синтетичне, SAE 0w-20, легкові авто, VAG 508.00/509.00, Porsche C20, Ford WSS-M2C956-A1
Модификації Castrol Edge 5W-30 M
Ціни на Castrol Edge 5W-30 M |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-30 M 1 л | від 49 zł | 6 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 M 4 л | від 171 zł | 8 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 M 5 л | від 214 zł | 7 пропозицій |
від 223 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 176 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, FCA 9.55535-S3
від 145 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A
від 208 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 171 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 189 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, GM Dexos 2
від 204 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A
від 167 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 503.01/504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.51
від 216 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.51
від 196 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
від 207 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.51/229.52, GM Dexos 2
від 206 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51