Моторне мастило Castrol Edge 5W-30 LL 1 л
Відео 2Фото 3 |
Castrol Edge 5W-30 LL 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Edge 5W-30 LL 1 л
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Castrol Olej Silnikowy Edge TITANIUM FST 5W-30 LL K9 1L CASTROL EDGE TITANIUM FST LL 5W-30 1L Castrol EDGE to najmocniejsza i najbardziej zaawansowana seria naszych olejów siln... щеikowych. Nowa, unikalna technologia TITANIUM FST™ z metaloorganiczn Erli.plПоскаржитись | 44 zł |
Olej CASTROL Edge LL 5W-30 1LSzczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodn... щеie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.8 TSI) i na silnikach Audi - 3.0 TDI Bi-Turbo, 4.0 TFSI i 5,2 V10 FSI. Olej EDGE 5W-30 LL spełnia także wymagania najnowszych wersji specyfikacji ACEA, Mercedes – Benz i Porsche.- Redukuje szkodliwe osady, zwiększając wydajność silnika
- Zapewnia maksymalny poziom ochrony w każdych warunkach, nawet w niskich temperaturach
- Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną moc, nawet w warunkach wysokiego ciśnienia
- Utrzymuje wysoką sprawność silnika, udowodnioną w niezależnych testach
- Olej typu Low SAPSSzczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodnie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.8 TSI) i na silnikach Audi - 3.0 TDI Bi-Turbo, 4.0 TFSI i 5,2 V10 FSI. Olej EDGE 5W-30 LL spełnia także wymagania najnowszych wersji specyfikacji ACEA, Mercedes – Benz i Porsche.- Redukuje szkodliwe osady, zwiększając wydajność silnika- Zapewnia maksymalny poziom ochrony w każdych warunkach, nawet w niskich temperaturach- Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną moc, nawet w warunkach wysokiego ciśnienia- Utrzymuje wysoką sprawność silnika, udowodnioną w niezależnych testach- Olej typu Low SAPSSzczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodnie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.8 TSI) i na silnikach Audi - 3.0 TDI Bi-Turbo, 4.0 TFSI i 5,2 V10 FSI. Olej EDGE 5W-30 LL spełnia także wymagania najnowszych wersji specyfikacji ACEA, Mercedes – Benz i Porsche.- Redukuje szkodliwe osady, zwiększając wydajność silnika- Zapewnia maksymalny poziom ochrony w każdych warunkach, nawet w niskich temperaturach- Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną moc, nawet w warunkach wysokiego ciśnienia- Utrzymuje wysoką sprawność silnika, udowodnioną w niezależnych testach- Olej typu Low SAPSSzczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodnie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.8 TSI) i na silnikach Audi - 3.0 TDI Bi-Turbo, 4.0 TFSI i 5,2 V10 FSI. Olej EDGE 5W-30 LL spełnia także wymagania najnowszych wersji specyfikacji ACEA, Mercedes – Benz i Porsche.- Redukuje szkodliwe osady, zwiększając wydajność silnika- Zapewnia maksymalny poziom ochrony w każdych warunkach, nawet w niskich temperaturach- Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymaln... Carrefour.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 70 zł |
Castrol Castrol EDGE Titanium LL 5W30 1L | 125 zł |
Castrol Edge Titanium Ll 5W30 1LOpis szczegółowy Castrol EDGE Titanium LL 5W30 1L CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W30 LL 1L Castrol EDGE wzmocniony tytanem to naj... щеbardziej zaawansowana linia olej... EmpikПоскаржитись | 49 zł |
Castrol EDGE Prof. LL03 5W30 4l | 138 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Castrol EdgeПорівняти в таблиці →
від 196 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
від 180 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30
від 208 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 160 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 134 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
від 49 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 171 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 56 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
від 159 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
від 182 zł
4 л, синтетичне, SAE 0w-20, легкові авто, MB 229.71, Jaguar, Land Rover ST JLR.03.5006, MS-6395
від 182 zł
4 л, синтетичне, SAE 0w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3/229.5, Ford WSS-M2C937-A, PSA B71 2296
від 44 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-S2
від 167 zł
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 503.01/504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.51
від 125 zł
4 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-S2
від 65 zł
1 л, синтетичне, SAE 10w-60, легкові авто, VAG 501.01/505.00
від 51 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31
від 225 zł
4 л, синтетичне, SAE 10w-60, легкові авто, VAG 501.01/505.00
від 46 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
Відеоогляди
Castrol EDGE 5W 30 LL Engine Oil 4L Simple Reviews
25 жовтня 2022739 переглядів
Why choose Castrol EDGE 5W-30 LL?
28 вересня 20234 222 перегляда
Як вибрати моторне мастило
9 советов по подготовке авто к зиме
Модификації Castrol Edge 5W-30 LL
Ціни на Castrol Edge 5W-30 LL |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-30 LL 1 л | від 44 zł | 10 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 4 л | від 159 zł | 11 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 5 л | від 196 zł | 18 пропозицій |
від 51 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, GM Dexos 2
від 52 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51
від 46 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
від 53 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, FCA 9.55535-S3
від 53 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, GM Dexos 2
від 47 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51/229.52, GM Dexos 2, PSA B71 2290
від 47 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, FCA 9.55535-S3, MS-11106
від 46 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, PSA B71 2290/B71 2297, MS-11106
від 50 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52, GM OV0401547
від 39 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, MS-11106
від 49 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
від 41 zł
1 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A