Моторне мастило Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4 л
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4L 1 л4 л |
|
Моторне масло синтетичного типу, створене спеціально для дизельних двигунів, включаючи турбовані варіанти, а також моделі з каталітичними конвертерами і сажовими фільтрами. Формально вважається «легковим», однак підходить і для деяких моделей легких вантажівок. Як і всі марки серії Magnatec, використовує фірмову технологію, однією з особливостей якої є підвищена ступінь тяжіння до металевим частинам двигуна; зазначається, що це полегшує роботу на перших секундах після пуску. Також варто відзначити хорошу стійкість до морозів. Є допуски від BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Volkswagen і Ford.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Castrol Magnatec Dpf 5W40 4L | 136 zł |
Olej Silnikowy Castrol Magnatec Diesel 5W40 DPF 4L | 142 zł |
CASTROL MAGNATEC DIESEL DPF 5W40 4L Olej silnikowy | 213 zł |
15C4Aa Olej Silnikowy Castrol Magnatec Diesel 5W-40 4L | 555 zł |
Модификації Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF
Ціни на Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 1 л | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4 л | від 136 zł | 6 пропозицій |