Моторне мастило Castrol Edge 5W-40 4 л (157B1C)
Відео 4 |
Castrol Edge 5W-40 4L 1 л4 л |
|
Високоякісна синтетична моторна олія від авторитетного виробника Castrol, випущена як для бензинових, так і для дизельних силових агрегатів під капотом легкових автомобілів. Використовувати його передбачається в двигунах, для яких рекомендуються моторні олії специфікацій ACEA C3, API SN або раніше. Castrol Edge 5W-40 4L схвалено до застосування провідними автовиробниками, включаючи концерн VAG, BMW, Mercedes-Benz тощо.
Коронна фіча мастильного матеріалу - наявність у складі унікального титанового полімеру, який призначається для збільшення міцності олійної плівки. З'єднання титану запобігають розриву плівки і запобігають «сухому» тертю рухливих деталей мотора. Тим самим забезпечується максимально ефективна робота силового агрегату з прицілом на віддалену перспективу (навіть в умовах інтенсивної експлуатації). Мастило пригнічує утворення відкладень, виявляє стійкість до високих та низьких температур, підвищує ККД двигуна при регулярному використанні. Останній чинник підтверджений практично в рамках незалежних випробувань моторного масла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Купити Castrol Edge 5W-40 4 л
Усі ціни 6 →OLEJ CASTROL EDGE TURBO DIESEL 5W40 4L | 151 zł |
Olej Castrol Edge Ttitanium 5W40 4L | 161 zł |
CASTROL EDGE 5W40 4L | 163 zł |
Castrol - Syntetyczny olej silnikowy EDGE 5W-40 | 239 zł |
Olej Silnikowy Castrol Edge 5W-40 PC 4L | 155 zł |
Olej Silnikowy Castrol Edge 5W-40 PC 4L + Zawieszka | 134 zł |
Модификації Castrol Edge 5W-40
Ціни на Castrol Edge 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-40 1 л | від 56 zł | 2 пропозиції | ||
Castrol Edge 5W-40 4 л | від 134 zł | 10 пропозицій |