Моторне мастило Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 л
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5L 1 л5 л |
|
Це моторне масло розроблено з синтетичної технології та розраховано для застосування в абсолютно всіх дизельних і бензинових автомобілях (включаючи двигуни з каталізатором, з газотурбінним наддувом або багатоклапанні). Працює тільки з легковими автомобілями, хоча виробник допускає використання і легких вантажівках. Виробник звертає увагу на "стійкість" марки – вона придатна до використання в екстремальних умовах погоди і для будь-якого стилю водіння. Забезпечена допусками таких відомих виробників, як Mercedes-Benz, Porsche, BMW і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ 59000, 5W40, 5L | 193 zł |
Total - Olej silnikowy syntetyczny 5W-40 Quartz 9000 Energy | 229 zł |
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 5L | 120 zł |
Модификації Total Quartz 9000 Energy 5W-40
Ціни на Total Quartz 9000 Energy 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 л | від 30 zł | 4 пропозиції | ||
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 л | від 120 zł | 4 пропозиції |