Моторне мастило Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 л
Відео 2 |
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Рекомендується виробником для використання на легкових автомобілях марки Peugeot і Citroеn, хоча загалом підійде більшості дизельних або бензинових двигунів. Масло низкозольное -- Low SAPS, тому непогано справляється зі зниженням викидів шкідливих речовин в атмосферу. За словами виробника, це також сприяє економії палива. За складом – синтетичне, за індексом в'язкості – зимове, що дозволяє розраховувати на відмінну текучість за низьких температур.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 5L | 147 zł |
TOTAL OLEJ 5W-30 INEO ECS 5L | 158 zł |
Total Quartz Ineo Ecs 5W30 5L | 145 zł |
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ INEO ECS, 5W-30, 5L | 149 zł |
OLEJ SILNIKOWY TOTAL ENERGIES Quartz Ineo ECS 5 l 5W-30 | 133 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO ECS 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO ECS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 л | від 35 zł | 5 пропозицій | ||
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 л | від 133 zł | 17 пропозицій |