Моторне мастило Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Якісне моторне масло, виготовлене за синтетичної технології. Відповідає сучасному екологічному стандарту Євро-5. Оптимізує роботу систем обробки і очищення вихлопних газів, тому відмінно підійде двигунів з фільтром сажі. Клас в'язкості розрахований на застосування масла в холодну погоду. Розроблене для легкових автомобілів концерну Volkswagen Group, хоча водночас має сертифікати від PORSCHE і BMW, а значить допускається до використання в автомобілях цих компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej Total Quartz Ineo Long Life 5W-30 5L 504/507 | 170 zł |
Olej TOTAL INEO LONG LIFE 5W30 5L | 158 zł |
Olej silnikowy TOTAL INEOLONGLIFE, 5W30, 5L | 180 zł |
Модификації Total Quartz INEO Long Life 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO Long Life 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 1 л | від 60 zł | 4 пропозиції | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 л | від 158 zł | 4 пропозиції |