Olej silnikowy Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 l
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Wysokiej jakości olej silnikowy w technologii syntetycznej. Zgodny z nowoczesną normą środowiskową Euro-5. Optymalizuje wydajność układów oczyszczania i oczyszczania spalin, dlatego doskonale nadaje się do silników z filtrem cząstek stałych. Klasa lepkości jest przeznaczona do stosowania w chłodne dni. Opracowany z myślą o samochodach osobowych Grupy Volkswagen, choć jednocześnie posiada certyfikaty PORSCHE i BMW, co oznacza, że może być stosowany w samochodach tych firm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Total Quartz Ineo Long Life 5W-30 5L 504/507 | 170 zł |
Olej TOTAL INEO LONG LIFE 5W30 5L | 158 zł |
Olej silnikowy TOTAL INEOLONGLIFE, 5W30, 5L | 180 zł |
Modyfikacje Total Quartz INEO Long Life 5W-30
Ceny na Total Quartz INEO Long Life 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 1 l | od 60 zł | 4 oferty | ||
Total Quartz INEO Long Life 5W-30 5 l | od 158 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →