Моторне мастило Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л
Відео 3 |
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Напівсинтетичне моторне масло для будь-яких погодних умов і будь-якого типу їзди – включаючи високошвидкісний і спортивної. Цьому сприяє досить "стійкий" індекс в'язкості 5w-30. Рекомендується до використання у всіх бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів, насамперед – марок BMW і Mercedes. Підходить також для двигунів з турбокомпресором, каталізатором або прямим впорскуванням палива. За словами виробника, спеціально оптимізовано для захисту навколишнього середовища.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5L | 156 zł |
Total Quartz Mc3 Ineo 5w30 5l 4 Stroke Engines Oil Złocisty TOT213698 | 373 zł |
Olej silnikowy TOTAL INEO MC3, 5W30, 5L | 145 zł |
Total Quartz Mc3 Ineo 5w30 5l 4 Strokes Engines Oil Złocisty TOT157103 | 368 zł |
TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5L | 295 zł |
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO MC3 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO MC3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO MC3 5W-30 1 л | від 42 zł | 2 пропозиції | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л | від 145 zł | 7 пропозицій |