Olej silnikowy Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 l
Wideo 3 |
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Półsyntetyczny olej silnikowy do każdych warunków pogodowych i każdego rodzaju jazdy – także szybkiej i sportowej. Ułatwia to dość „trwały” wskaźnik lepkości 5w-30. Zalecany do stosowania we wszystkich silnikach benzynowych i wysokoprężnych samochodów osobowych, przede wszystkim BMW i Mercedes. Nadaje się również do silników z turbosprężarką, katalizatorem lub wtryskiem bezpośrednim. Specjalnie zoptymalizowany pod kątem środowiska, według producenta.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5L | 295 zł |
Olej TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5L | 156 zł |
Total Quartz Mc3 Ineo 5w30 5l 4 Stroke Engines Oil Złocisty TOT213698 | 407 zł |
Olej silnikowy TOTAL INEO MC3, 5W30, 5L | 145 zł |
Olej TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5L | 154 zł |
Total Quartz Mc3 Ineo 5w30 5l 4 Strokes Engines Oil Złocisty TOT157103 | 370 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Total Quartz INEO MC3 5W-30
Ceny na Total Quartz INEO MC3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO MC3 5W-30 1 l | od 44 zł | 2 oferty | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 l | od 145 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →