Olej silnikowy Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 l
Wideo 2 |
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Zalecany przez producenta do stosowania w samochodach osobowych Peugeot i Citroën, choć generalnie będzie pasował do większości silników diesla lub benzynowych. Olej niskopopiołowy - Low SAPS, dlatego dobrze radzi sobie z redukcją emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Według producenta przyczynia się również do oszczędności paliwa. Skład jest syntetyczny, wskaźnik lepkości jest zimowy, co pozwala liczyć na doskonałą płynność nawet w niskich temperaturach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOTAL OLEJ 5W-30 INEO ECS 5L | 158 zł |
Olej Silnikowy Total Energies Quartz Ineo Ecs 5 l 5W-30 | 137 zł |
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ INEO ECS, 5W-30, 5L | 149 zł |
OLEJ SILNIKOWY TOTAL ENERGIES Quartz Ineo ECS 5 l 5W-30 | 133 zł |
OLEJ SILNIKOWY TOTALENERGIES Quartz Ineo ECS 5L l 5W-30 | 139 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Total Quartz INEO ECS 5W-30
Ceny na Total Quartz INEO ECS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 l | od 35 zł | 4 oferty | ||
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 l | od 133 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →