Моторне мастило Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 4 л
Відео 3 |
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 4L |
|
Якісне і повністю синтетичне моторне масло для легкових автомобілів. Призначене для використання в двигунах нового покоління як бензиновий, так і дизельного типу. Може похвалитися енергоефективністю і екологічністю – марку присвоєно спеціальний клас "Fuel Economy". Варто також звернути увагу на індекс в'язкості 5w-30, що говорить про непоганий "морозостійкості" масла. Має допуски від таких відомих брендів, як Renault і Ford.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30
Ціни на Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 1 л | від 39 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 4 л | від 162 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 5 л | від 155 zł | 4 пропозиції |