Моторне мастило Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 60 л
Товар застарів 2 418 zł Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C2/C3; API SN; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.52; Допуски Opel, GM: Dexos 2; |
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30
Ціни на Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 1 л | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 4 л | від 137 zł | 4 пропозиції | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 л | від 154 zł | 12 пропозицій |