Моторне мастило Motul 8100 X-clean 5W-40 1 л (102786)
Motul 8100 X-clean 5W-40 1L |
|
Це синтетичне масло примітно повним відповідністю високих стандартів Євро IV і Євро V. Завдяки цьому забезпечується не тільки енергоефективність, але й економічність і підвищений захист двигуна. Розроблено для легкових автомобілів з бензиновими або дизельними двигунами, сумісний також з двигунами з турбонаддувом або прямим впорскуванням палива. Масло може похвалитися багатим допуском від відомих світових автовиробників, включаючи Porsche, Ford, BMW і Opel.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Motul 8100 X-clean 5W-40
Ціни на Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 л | від 40 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 л | від 157 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 л | від 156 zł | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 л | від 721 zł | 2 пропозиції |