Olej silnikowy Motul 8100 X-clean 5W-40 1 l (102786)
Motul 8100 X-clean 5W-40 1L |
|
Ten syntetyczny olej wyróżnia się pełną zgodnością z wysokimi normami Euro IV i Euro V. Zapewnia to nie tylko wydajność energetyczną, ale także oszczędność i zwiększoną ochronę silnika. Przeznaczony do samochodów osobowych z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi, kompatybilny również z silnikami z turbodoładowaniem lub wtryskiem bezpośrednim. Olej ma szeroki zakres tolerancji od renomowanych światowych producentów samochodów, w tym Porsche, Ford, BMW i Opel.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Motul 8100 X-clean 5W-40
Ceny na Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 l | od 40 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 l | od 157 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 l | od 156 zł | 5 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 l | od 721 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →