Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 l (7500)
Wideo 2 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1L |
|
Syntetyczny olej technologiczny do silników benzynowych, a zwłaszcza diesla. Jest pozycjonowany przez producenta jako najwyższej klasy rozwiązanie, które oszczędza paliwo i chroni silnik przed zużyciem. Kompatybilny z filtrami cząstek stałych. Producenci twierdzą, że mają lepszą odporność w wysokich temperaturach i dobrą płynność w niskich temperaturach, czego można się spodziewać przy lepkości 5W-40. Zalecany do stosowania w samochodach osobowych Mercedes-Benz, Porshe, Ford i BMW.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ceny na Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 l | od 70 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 l | od 204 zł | 3 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 l | od 190 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →