Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л
Відео 2 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4L |
|
Синтетичне моторне масло, яке підійде всім легкових автомобілів, для яких потрібно марка зі стандартом Євро-4. Рекомендується як для дизельних, так і бензинових двигунів, хоча виробник акцентує увагу на особливій ефективності масла в дизельних легковиках з сажовим фільтром. В'язкість 5W-40 дозволяє розраховувати на відмінну текучість за низьких температур і підвищений захист двигуна при високих навантаженнях. Може похвалитися широким набором допусків від іменних виробників: Porshe, Mercedes-Benz, BMW та Ford.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 220 zł | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 164 zł | 9 пропозицій |