Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Позиціонується виробником як масло вищої якості для всіх сучасних легкових автомобілів. Виготовлено на основі комбінації синтетичних масел, тому забезпечує економію палива і підвищений захист двигуна, зменшуючи знос і шуму роботи. Підходить бензиновим і дизельним мотора, також пристосований до роботи в двигунах з сажовими фільтрами. Може похвалитися відмінною "морозостійкістю" і легкотекучестью навіть в морозну погоду – індекс в'язкості 5w-30. В наявності – окремі сертифікації від Madza, Mitsubishi і Ford.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4500 5W30 - 5L - 2318 +, 5W30, 5L | 280 zł |
OLEJ 5W-30 TOP TEC 4500 5L LIQUI MOLY 2318 5W304 | 258 zł |
Liqui Moly Top Tec 4500 Dpf C1 2318 5L | 243 zł |
Модификації Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 л | від 70 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л | від 243 zł | 5 пропозицій |