Моторне мастило Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 л
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5L |
|
Повністю синтетичний продукт всесезонного застосування для мастила бензинових та дизельних силових агрегатів «під капотом» у легковиків. Олію допускається використовувати в моторах, для яких передбачено відповідність вимогам специфікацій API SM/CF та ACEA A3/B4. Технічна мастильна рідина має допуски від авторитетних європейських автовиробників, зокрема групи VAG, компаній BMW, Porsche, Mercedes-Benz і т.п.
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5L чудово підходить для високонавантажених багатоклапанних двигунів внутрішнього згоряння, в т.ч. із системами турбонаддува та інтеркулером. Продукт має хороші низькотемпературні властивості, високу термоокислювальну стабільність, міцність на зсув і стійкість до старіння. Оптимальний тиск масла підтримується у всьому діапазоні обертів силового агрегату. Також мастильний матеріал характеризується відмінними пусковими властивостями у сильні морози, низькою летючістю та мінімальною витратою на чад. Олію дозволяється застосовувати за умови збільшених регламентних інтервалів заміни технічної мастильної рідини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Модификації Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
Ціни на Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 1 л | від 78 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 4 л | від 248 zł | 5 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 л | від 271 zł | 3 пропозиції |