Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5 л
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Якісне синтетичне масло, розроблене на основі НС-синтетичних базових масел і набору сучасних присадок. За словами виробника, це забезпечує якісний захист двигуна від зносу і значно знижує загальний витрата палива. Підходить для бензинових і дизельних легкових автомобілів. Сумісно з двигунами з сажовими фільтрами і працюють на газ-бензині. Розроблено з прицілом на автомобілі зі стандартом Dexos2, але в наявності також сертифікації від Mercedes-Benz, Ford і BMW.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej synt. Liqui Moly Top Tec 4600 5W30 5L 2316 | 190 zł |
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5L 2316 | 302 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4600 2316 +, 5W30, 5L | 192 zł |
Olej silnikowy Liqui Moly 2316 Top Tec 4600 5W30 5L | 215 zł |
Модификації Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 1 л | від 71 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5 л | від 190 zł | 5 пропозицій |