Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 л
Відео 5 |
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5L 4 л5 л |
|
Моторне масло синтетичного типу, розроблене для легкових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами – насамперед це відноситься до марок від Audi і Volkswagen-Gruppe. Хоча підійде і до більшості легковиків (заявлені окремі допуски від Mercedes-Benz, Porsche і Citroen). Досить маловязкое, тому забезпечує легкий запуск двигуна і непогано зберігає текучість в холодну погоду. За даними виробника, має специфікацію Євро IV.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Liqui Moly Olej TOP TEC 4200 5W30 5L LM8973 2693 | 245 zł |
OLEJ 5W-30 TOP TEC 4200 (VW 504/507) 5L | 285 zł |
Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 LL 5L 504/507.00 8973 | 260 zł |
Olej silnikowy 5W-30 LIQUI MOLY 8973 TOP TEC 4200 5L (VW 504/507) VW504005 | 237 zł |
Olej silnikowy 8973 Liqui Moly Top Tec 4200 SAE LL3 5W/30 5L | 260 zł |
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 4 л | від 213 zł | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 л | від 237 zł | 8 пропозицій |