Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 l
Wideo 5 |
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5L 4 l5 l |
|
Syntetyczny olej silnikowy, opracowany do samochodów osobowych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi – dotyczy to przede wszystkim marek Audi i Volkswagen-Gruppe. Chociaż pasuje do większości samochodów (podane są oddzielne tolerancje dla Mercedes-Benz, Porsche i Citroen). Wystarczająco niska lepkość zapewnia zatem łatwy rozruch silnika i zachowuje dobrą płynność w niskich temperaturach. Za danymi producenta ma specyfikację Euro IV.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OLEJ 5W-30 TOP TEC 4200 (VW 504/507) 5L | 285 zł |
Olej Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 5L. | 206 zł |
Olej silnikowy 8973 Liqui Moly Top Tec 4200 SAE LL3 5W/30 5L | 229 zł |
Olej silnikowy 5W-30 LIQUI MOLY 8973 TOP TEC 4200 5L (VW 504/507) VW504005 | 241 zł |
LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W30 LL 5L 504/507.00 8973 | 253 zł |
Liqui Moly Olej TOP TEC 4200 5W30 5L LM8973 2693 | 245 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30
Ceny na Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 4 l | od 202 zł | 3 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 l | od 206 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →