Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 l
Wideo 2 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5L |
|
Ten syntetyczny olej został opracowany w celu spełnienia wymagań europejskich i amerykańskich stowarzyszeń dotyczących silników benzynowych, a przede wszystkim wysokoprężnych. Jest pozycjonowany jako najwyższej klasy rozwiązanie do samochodów osobowych. Producent zadeklarował zwiększony poziom ochrony w szerokim zakresie temperatur, a także ulepszone właściwości podczas zimnego rozruchu (wskaźnik lepkości - 5W-40). Spełnia również specyficzne wymagania marek takich jak Mercedes Benz, BMW, Ford i Porshe, dlatego jest uważany za doskonałe rozwiązanie dla pojazdów tych producentów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4100 5l 5W40 | 214 zł |
LIQUI MOLY Top Tec 4100 syntetyczny 5W-40 5L | 265 zł |
Liqui Moly Olej silnikowy Top Tec 4100 5W40 5L | 164 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4100, 5W40, 5L | 190 zł |
OLEJ 5W-40 TOP TEC 4100 5L LIQUI MOLY 9511 | 217 zł |
OLEJ 5W-40 TOP TEC 4100 5L + DODATEK CHROŃ FILTR DPF 9511D LIQUI MOLY 9511 | 224 zł |
OLEJ 5W-40 LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5L + 1L LIQUI MOLY 9511P VW500005050050 | 224 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ceny na Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 l | od 70 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 l | od 205 zł | 3 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 l | od 164 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →