Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л (3704)
Відео 2 | Очікується у продажу 6 824 zł Це синтетичне масло розроблено відповідно до вимог специфікацій європейської та американської асоціацій для бензинових і насамперед дизельних двигунів. Позиціонується як рішення екстракласу для легкових автомобілів. Виробником заявлено підвищений рівень захисту в широкому діапазоні температур, а також поліпшені характеристики при холодному пуску (індекс в'язкості – 5W-40). Також відповідає окремим вимогам таких марок, як Mercedes Benz, BMW, Ford і Porshe, тому вважається відмінним рішенням для транспортних засобів від цих виробників. |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205L |
|
Це синтетичне масло розроблено відповідно до вимог специфікацій європейської та американської асоціацій для бензинових і насамперед дизельних двигунів. Позиціонується як рішення екстракласу для легкових автомобілів. Виробником заявлено підвищений рівень захисту в широкому діапазоні температур, а також поліпшені характеристики при холодному пуску (індекс в'язкості – 5W-40). Також відповідає окремим вимогам таких марок, як Mercedes Benz, BMW, Ford і Porshe, тому вважається відмінним рішенням для транспортних засобів від цих виробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 220 zł | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 164 zł | 9 пропозицій |