Моторне мастило ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 л (216689)
Відео 7 |
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Синтетична моторна олива спеціально для дизельних силових агрегатів з сажовим фільтром. Мастильний продукт рекомендується використовувати, як адаптований до особливостей двигунів легкових автомобілів марки Renault. Відповідний допуск RN 0720 прописаний в техдокументації до мастила. ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5L економить паливо, захищає деталі і вузли двигуна від передчасного зносу, збільшує довговічність систем доочищення вихлопних газів, сприяє зниженню викидів забруднюючих речовин в атмосферу.
Мастило характеризується зниженим рівнем сульфатної зольності SAPS, містить безліч антифрикційних присадок. Мастильний матеріал зберігає захисні властивості в широкому температурному діапазоні, зокрема при збільшених міжсервісних інтервалів заміни (аж до 30 тис. км пробігу). Моторна олива повністю адаптована до різних умов експлуатації машини, будь то далекобійні поїздки по трасі або переважання міського циклу пересувань. Ступінь в'язкості мастила за міжнародним стандартом SAE — 5W30.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Купити ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 л
Olej silnikowy ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30 5L | 167 zł |
Elf Evolution Full-tech Fe Solaris Dpf 5W30 6L | 204 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution FULLTECH FE, 5W30, 5L | 157 zł |
ELF EVOLUTION FULL TECH FE 5W30 5L | 220 zł |
Модификації ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30
Ціни на ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 1 л | від 41 zł | 4 пропозиції | ||
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 л | від 157 zł | 6 пропозицій |