Моторне мастило ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 л
Відео 2 |
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5L |
|
Виготовлений з синтетичної технології автомасло для легкових автомобілів. Використовує нову формулу (приставка "NF" в назві означає New Formulation), завдяки якій забезпечує більш якісний захист двигуна від тертя і окислення. Рекомендовано до використання в більшості дизельних і бензинових двигунах (включаючи турбовані типи). Має окремі допуски від автовиробників, Porsche, BMW, Mercedes-Benz і концерну General Motors.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OLEJ ELF 5W-40 EVOLUTION 900 NF 5L | 132 zł |
Olej silnikowy Elf Evolution 900 Nf 5W40 5L | 128 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution 900 NF, 5W40, 5L | 126 zł |
Olej silnikowy ELF EVOLUTION 900 NF 5W40 5L | 125 zł |
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 900 NF 5W-40
Ціни на ELF Evolution 900 NF 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 NF 5W-40 1 л | від 47 zł | 3 пропозиції | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 л | від 102 zł | 8 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 л | від 125 zł | 7 пропозицій |