Olej silnikowy ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 l
Wideo 2 |
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5L |
|
Olej samochodowy w technologii syntetycznej do samochodów osobowych. Wykorzystuje nową formułę (przedrostek „NF” w nazwie oznacza Nową Formułę), dzięki czemu zapewnia lepszą ochronę silnika przed tarciem i utlenianiem. Zalecany do stosowania w większości silników diesla i benzynowych (w tym turbodoładowanych). Posiada odrębne atesty producentów samochodów Porshe, BMW, Mercedes-Benz i General Motors.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OLEJ ELF 5W-40 EVOLUTION 900 NF 5L | 132 zł |
Olej Elf Evolution 900 Nf 5W40 5W-40 5L | 134 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution 900 NF, 5W40, 5L | 138 zł |
Olej silnikowy Elf Evolution 900 Nf 5W40 5L | 128 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ELF Evolution 900 NF 5W-40
Ceny na ELF Evolution 900 NF 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 NF 5W-40 1 l | od 47 zł | 3 oferty | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 l | od 104 zł | 6 oferty | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 l | od 128 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →