Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л (10130501)
Відео 5 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4L |
|
Напівсинтетичне моторне масло, розроблене для бензинових і дизельних двигунів, включаючи також сучасні конструкції з системою прямого уприскування палива. Підходить тільки для легкових автомобілів, хоча виробник і допускає можливість використання олії в невеликих автофургонах або мікроавтобусах. Індекс в'язкості – річний 10w-40, а значить масло забезпечує гарний захист двигуна при високих температурах і навантаженнях. Виробником заявлено допуск від Volkswagen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 95 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution STI, 10W40, 4L | 98 zł |
Olej ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 87 zł |
Olej półsyntetyczny ELF Evolution 700 STI 10W40 4L | 92 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 180 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 179 zł |
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 26 zł | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 87 zł | 9 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 109 zł | 6 пропозицій |