Olej silnikowy ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 l (10130501)
Wideo 5 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4L |
|
Półsyntetyczny olej silnikowy opracowany do silników benzynowych i wysokoprężnych, w tym nowoczesnych konstrukcji z układami bezpośredniego wtrysku paliwa. Nadaje się tylko do samochodów osobowych, chociaż producent dopuszcza stosowanie oleju w małych samochodach dostawczych lub minibusach. Wskaźnik lepkości to lato 10w-40, co oznacza, że olej zapewnia dobrą ochronę silnika w wysokich temperaturach i obciążeniach. Producent uzyskał aprobatę Volkswagena i Mercedes-Benz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 95 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution STI, 10W40, 4L | 98 zł |
Olej ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 87 zł |
Olej półsyntetyczny ELF Evolution 700 STI 10W40 4L | 92 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 180 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 4L | 179 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution STI, 10W40, 4L | 95 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ceny na ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 l | od 26 zł | 6 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 l | od 87 zł | 10 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 l | od 109 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →