Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л
Відео 5 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1L |
|
Напівсинтетичне автомасло, який рекомендується до використання в більшості дизельних і бензинових двигунах легкових автомобілів. При цьому допускається застосування і в автофургонах, мікроавтобусах або невеликих вантажівках. Відповідає вимогам для роботи в двигунах з прямим уприскуванням і загальною паливною рампою. За рівнем в'язкості належить до літніх жаростійким рішень. Відповідає стандартам Американської API A3/B3/B4 і Європейської АСЕА SL/CF асоціації автовиробників, в наявності – окремі допуски від Mercedes-Benz і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej ELF Evolution 700 STI 10W40 1 l | 37 zł |
Olej silnikowy ELF EVOLUT 700 TURBO DIESEL, 10W40, 1L | 26 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 1L | 54 zł |
OLEJ ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 PÓŁSYNTETYK 1L | 40 zł |
ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 1L | 58 zł |
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 26 zł | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 87 zł | 10 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 109 zł | 7 пропозицій |