Моторне мастило Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 л
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4L 1 л4 л |
|
Моторне масло на синтетичній основі, адресоване власникам легкових автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами. Продукт створений із розрахунком на забезпечення максимального захисту двигуна у міському ритмі поїздок за кермом. Він значно знижує зношування силових агрегатів, що працюють у режимі «Стоп-Старт», що підкріплюється результатами галузевого тесту OM646LA. Олія схвалена для використання у моторах автомобілів марки Ford.
Технологічне ноу-хау Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4L - так звані "розумні молекули" Intelligent Molecules, що утворюють міцну плівку, що самовідновлюється, на поверхні металевих деталей силового агрегату і не стікають в масляний піддон. Як результат, вузли двигуна знаходяться під надійним захистом від сухого тертя і менш схильні до передчасного зношування. Олія перешкоджає утворенню відкладень, забезпечує впевнений холодний запуск двигуна, підтримує потужність і прийомистість двигуна завдяки високій стабільності в'язкісних характеристик. Також продукт не впливає на сучасні системи очищення вихлопних газів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Купити Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 л
Castrol MAGNATEC STOP-START 5W-30 A5 4l | 136 zł |
Olej Castrol Magnatec 5W30 A5 Ss 5L Ford Jaguar | 189 zł |
CASTROL MAGNATEC STOP-START 5W30 A5 4L | 139 zł |
Castrol Magnatec Stop-Start 5W30 A5 4L + zawieszka | 130 zł |
Модификації Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5
Ціни на Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 1 л | від 41 zł | 6 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 л | від 130 zł | 7 пропозицій |