Olej silnikowy Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 l
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4L 1 l4 l |
|
Olej silnikowy na bazie syntetycznej, adresowany do właścicieli samochodów osobowych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną ochronę silnika podczas jazdy po mieście. Znacznie zmniejsza zużycie układów napędowych typu stop-start, o czym świadczą wyniki testów branżowych OM646LA. Olej jest dopuszczony do stosowania w pojazdach marki Ford. Technologiczne know-how Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4L to tak zwane „inteligentne molekuły” Intelligent Molecules, które tworzą silną samonaprawiającą się warstwę na powierzchni metalowych części jednostki napędowej i nie spłynąć do miski olejowej.
W rezultacie elementy silnika są niezawodnie chronione przed suchym tarciem i są mniej podatne na przedwczesne zużycie. Olej zapobiega tworzeniu się osadów, zapewnia pewny rozruch zimnego silnika, utrzymuje moc i reakcję przepustnicy silnika dzięki wysokiej stabilności charakterystyki lepkości. Ponadto produkt nie ma szkodliwego wpływu na nowoczesne systemy oczyszczania spalin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Kup Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 l
Castrol MAGNATEC STOP-START 5W-30 A5 4l | 136 zł |
Olej Castrol Magnatec 5W30 A5 Ss 5L Ford Jaguar | 189 zł |
CASTROL MAGNATEC STOP-START 5W30 A5 4L | 139 zł |
Castrol Magnatec Stop-Start 5W30 A5 4L + zawieszka | 130 zł |
Modyfikacje Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5
Ceny na Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 1 l | od 41 zł | 6 oferty | ||
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 4 l | od 130 zł | 7 oferty |