Olej silnikowy Castrol Edge 5W-40 1 l (157B1B)
Wideo 4 |
Castrol Edge 5W-40 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Castrol EdgePorównaj w tabeli →
od 196 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
od 180 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30
od 208 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
od 160 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, Renault RN 0700/RN 0710
od 134 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
od 49 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
od 171 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51/229.52
od 182 zł
4 l, syntetyczny, SAE 0w-20, samochody osobowe, MB 229.71, Jaguar, Land Rover ST JLR.03.5006, MS-6395
od 182 zł
4 l, syntetyczny, SAE 0w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3/229.5, Ford WSS-M2C937-A, PSA B71 2296
od 56 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.3
od 159 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
od 167 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-S2
od 162 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 503.01/504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.51
od 215 zł
4 l, syntetyczny, SAE 0w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51
od 44 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.51
od 44 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-S2
od 167 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 503.01/504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.51
od 125 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-S2
od 65 zł
1 l, syntetyczny, SAE 10w-60, samochody osobowe, VAG 501.01/505.00
od 51 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31
Wideo recenzje
Castrol EDGE 5W-40 Synthetic Motor Oil Review in 2022
3 października 20223 576 przegląd
Why choose Castrol EDGE 5W-40 A3/B4?
28 września 20232 305 przegląd
Castrol Edge 5W-40 Synthetic Motor Oil Review in 2023
1 października 20223 330 przegląd
Castrol edge. 5w-40
25 grudnia 20191 908 przegląd
Modyfikacje Castrol Edge 5W-40
Ceny na Castrol Edge 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-40 1 l | od 56 zł | 2 oferty | ||
Castrol Edge 5W-40 4 l | od 134 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 55 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.1/229.3, GM GM-LL-B-025, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710
od 51 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.5, GM GM-LL-B-025, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710
od 63 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 229.5, Renault RN 0700
od 42 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 226.5/229.5, GM GM-LL-B-025, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, MS-12991
od 47 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-98, MB 229.3, GM GM-LL-B-025
od 50 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-98, MB 229.3, GM GM-LL-B-025, Renault RN 0700/RN 0710
od 70 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, Porsche A40, BMW Longlife-04, MB 229.31, Ford WSS-M2C917-A
od 41 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, MB 229.5, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-M2, MS-12991
od 48 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, MB 229.1, Renault RN 0700/RN 0710
od 36 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 226.5/229.5, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-Z2, MS-10725
od 36 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, GM GM-LL-B-025, PSA B71 2294, Renault RN 0700/RN 0710
od 42 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, Ford WSS-M2C917-A