Моторне мастило Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 л
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1L 1 л5 л |
|
Синтетичне масло, призначене насамперед для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів (включаючи багатоклапанні і турбовані типи). Крім усього іншого, і призначене для високошвидкісної або спортивної їзди в екстремальних умовах – масло забезпечує відмінну "морозостійкість" і максимально швидке змащування двигуна. За запевненнями виробника, також відмінно адаптовано до двигунів, що працюють на газ-бензині. Заявлені допуски від виробників BMW, Mercedes Benz, Porsche і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 1L | 35 zł |
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ 59000 ENERGY, 5W40, 1L | 30 zł |
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 1L | 36 zł |
Модификації Total Quartz 9000 Energy 5W-40
Ціни на Total Quartz 9000 Energy 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 л | від 30 zł | 4 пропозиції | ||
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 л | від 120 zł | 4 пропозиції |