Olej silnikowy Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 l
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1L 1 l5 l |
|
Olej syntetyczny przeznaczony głównie do silników benzynowych i wysokoprężnych samochodów osobowych (w tym wielozaworowych i turbodoładowanych). Między innymi przeznaczony jest do szybkiej lub sportowej jazdy w ekstremalnych warunkach – olej zapewnia doskonałą „mrozoodporność” i najszybsze możliwe smarowanie silnika. Według zapewnień producenta doskonale nadaje się również do silników zasilanych gazem-benzyną. Tolerancje są podane przez producentów BMW, Mercedes Benz, Porshe i Volkswagen.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 1L | 35 zł |
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ 59000 ENERGY, 5W40, 1L | 30 zł |
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 1L | 36 zł |
Modyfikacje Total Quartz 9000 Energy 5W-40
Ceny na Total Quartz 9000 Energy 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 1 l | od 30 zł | 4 oferty | ||
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 l | od 120 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →