Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 l
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4L 1 l4 l |
|
Olej silnikowy do samochodów osobowych; Dostarczany w standardowym kanistrze o pojemności 4 litrów. Dość uniwersalny w zastosowaniu: może być stosowany w konwencjonalnych i turbodoładowanych silnikach benzynowych lub wysokoprężnych, w tym nowoczesnych silnikach z katalizatorami i filtrami cząstek stałych. Jedną z cech jest tendencja do przyciągania do powierzchni metalowych, co zwiększa stopień ochrony, szczególnie bezpośrednio po uruchomieniu. Ponadto deklarowane są dobre właściwości zimnego rozruchu. Olej posiada atesty 4 europejskich producentów samochodów. Według rodzaju należy do syntetycznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASTROL OLEJ SYNTETYCZNY MAGNATEC 5W-40 A3/B4 4L | 217 zł |
Castrol Magnatec C3 4L 5W40 | 137 zł |
Olej CASTROL Magnatec 5W-40 4 l | 190 zł |
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 5W-40, Acea A3/B4, Api Sn/Cf, 4L | 139 zł |
Castrol - Olej silnikowy 5W-40 C3 Castrol Magnatec | 248 zł |
OLEJ CASTROL 5W-40 MAGNATEC C3 4L | 130 zł |
Olej CASTROL Magnatec 5W-40 4 l | 190 zł |
Modyfikacje Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4
Ceny na Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 1 l | od 40 zł | 4 oferty | ||
Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 4 l | od 130 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →