Olej silnikowy Lotos Synthetic Plus 5W-40 4 l (WF-K402Y00-0H0)
Lotos Synthetic Plus 5W-40 4L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lotos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lotos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lotos Synthetic Plus 5W-40
Ceny na Lotos Synthetic Plus 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Lotos Synthetic Plus 5W-40 1 l | od 51 zł | 2 oferty | ||
Lotos Synthetic Plus 5W-40 4 l | od 112 zł | 2 oferty | ||
Lotos Synthetic Plus 5W-40 5 l | od 165 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →