Olej silnikowy Castrol Edge 5W-40 4 l (157B1C)
Wideo 4 |
Castrol Edge 5W-40 4L 1 l4 l |
|
Wysokiej jakości syntetyczny olej silnikowy renomowanego producenta Castrol, produkowany zarówno do jednostek napędowych benzynowych, jak i wysokoprężnych montowanych pod maskami samochodów osobowych. Przeznaczony jest do stosowania w silnikach, do których zalecane są oleje silnikowe o specyfikacji ACEA C3, API SN lub wcześniejszych. Castrol Edge 5W-40 4L jest dopuszczony do stosowania przez wiodących producentów samochodów, w tym VAG, BMW, Mercedes-Benz itp.
Kluczową cechą smaru jest obecność unikalnego polimeru tytanu, który ma na celu zwiększenie wytrzymałości filmu olejowego. Związki tytanu zapobiegają pękaniu folii i zapobiegają „suchemu” tarciu ruchomych części silnika. Zapewnia to najbardziej efektywną pracę agregatu z myślą o długim okresie czasu (nawet w warunkach intensywnej eksploatacji). Smar hamuje powstawanie osadów, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, a przy regularnym stosowaniu zwiększa wydajność silnika. Ten ostatni czynnik został potwierdzony w praktyce w niezależnych testach oleju silnikowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Kup Castrol Edge 5W-40 4 l
Wszystkie ceny 6 →OLEJ CASTROL EDGE TURBO DIESEL 5W40 4L | 151 zł |
Olej Castrol Edge Ttitanium 5W40 4L | 161 zł |
CASTROL EDGE 5W40 4L | 163 zł |
Castrol - Syntetyczny olej silnikowy EDGE 5W-40 | 239 zł |
Olej Silnikowy Castrol Edge 5W-40 PC 4L | 155 zł |
Olej Silnikowy Castrol Edge 5W-40 PC 4L + Zawieszka | 134 zł |
Modyfikacje Castrol Edge 5W-40
Ceny na Castrol Edge 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-40 1 l | od 56 zł | 2 oferty | ||
Castrol Edge 5W-40 4 l | od 134 zł | 10 oferty |