Моторне мастило Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4 л
Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4L |
Тип | синтетичне | Призначення | легкові авто | Двигун | бензиновий дизельний | Об'єм | 4 л | SAE | 5w-30 | Відповідність стандартам | ACEA A5/B5 | Допуски Jaguar, Land Rover | ST JLR.03.5003 | Дата додавання на E-Katalog | вересень 2015 | Маркування виробника | 550040661
550046650
550048695
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Shell Helix Ultra Professional AF 5W30 4L Shell Helix Ultra Professional AF 5W30 4L + zawieszka wymiany oleju GRATIS przy zakupie min. 4l oleju Nazwa produktu: Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30, Poprzednia nazwa produktu: Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 W pełni syntetyczny olej silnikowy - dostosowany do wysokich wymagań producenta silników. Zaprojektowany tak, by speł... щеniał bardzo wysokie wymagania niektórych wysokoobciążonych silników, w szczególności silników marki Ford oraz innych wymagających stosowania olejów o klasie jakości wg. ACEA A5/B5. Główne zastosowania Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 to olej do silników benzynowych i silników Diesla, także z turbodoładowaniem produkowanych przez firmę Ford : WSS-M2C913-C i WSSM2C913-D. Spełnia wymagania Jaguar Land Rover dla olejów silnikowych SJLR.03.5003. Specyfikacje i dopuszczenia ACEA A5/B5, Ford WSS-M2C913-C i WSS-M2C913-D,·Jaguar Land Rover STJLR.03.5003 Właściwości i korzyści Oszczędność paliwa. Przeszedł pozytywnie test oszczędności paliwa ACEA MB M111FE (CEC-L-54-T-96) z wynikiem: oszczędność paliwa do 3%1 Zużycie i trwałość silnika. Przeszedł pozytywnie testy własne firmy Ford badające zużycie układu rozrządu. Przeszedł pozytywnie test rdzewienia kulek (ASTM D6557) oceniający proces rdzewienia zachodzący w silniku. Przeszedł pozytywnie przeciwzatarciowy test Peugeot TU3M zacierania mechanizmu zaworowego na zużycie dla krzywek - (CEC-L-38-A-94). Przeszedł pozytywnie test OM646LA (CECL-099-08) oceniający zużycie krzywek, cylindrów i popychaczy oraz czystosc tłoków i cylindrów i osady w silniku. Czystość silnika. Przeszedł pozytywnie test Peugeot TU5JP-L4 osadów wysokotemperaturowych na pierścieniach i powstawania laków na tłokach (CEC-L-88-T-02). Przeszedł pozytywnie test ASTM Sequence VG (ASTM D6593) oraz Seq IVA oceniające powstawanie szlamów w niskich temperaturach oraz zużycie mechanizmu zaworowego (ASTM D6891) Przeszedł pozytywnie test przyleganie pierścieni i czystość tłoków (CEC-L-78-08). Przeszedł pozytywnie test czarnego szlamu MB M111. Kontrola powstawania sadzy. Przeszedł pozytywnie test DV4TD rozpraszania w średnich temperaturach (CEC-L-093-04) oceniający wzrost le... Erli.plПоскаржитись | 149 zł | | |
|
| Shell Helix Ultra Professional 5W30 Af 4LShell Helix Ultra Professional 5W30 Af 4L AllegroДоставка: по Польщі Поскаржитись | 133 zł | | |
|
| Olej Shell Helix Ultra Professional A5/B5 Af 5W-30 4LZaprojektowany tak, by spełniał bardzo wysokie wymagania niektórych wysokoobciążonych silników, w szczególności silników marki Ford oraz innych wymagających ... EmpikПоскаржитись | 136 zł | | |
|
| Shell Helix Ultra Professional Af 5w30 4LShell Helix Ultra Professional Af 5w30 4L AllegroДоставка: по Польщі Поскаржитись | 143 zł | | |
Модификації Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 |
---|
| Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 1 л | | від 38 zł | 2 пропозиції |
| Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4 л | | від 133 zł | 6 пропозицій |
Динаміка цін на Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4 л