Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-40 4 л
Відео 10Фото 2 |
Shell Helix Ultra 5W-40 4L 1 л4 л |
|
Олія з серії Ultra, розроблене, згідно з даними виробника, для високоефективних бензинових двигунів з прямим вприскуванням, рециркуляцією та каталізаторами; однак може використовуватися і в дизельних. За типом належить до синтетичних, призначене для легкових авто. Однією з особливостей марки є підвищена ефективність очищення від відкладень — завдяки технології активних мийних присадок. Крім того, масло має великий набір допусків від автовиробників — всього 6, включаючи BMW, Mercedes-Benz і Peugeot Citroen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra 5W-40 4 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej Shell Helix Ultra 5W40 4L DIESEL BENZYNA LPG | 117 zł |
Olej SHELL Helix ultra 5w40 4L 5011987250765 | 199 zł |
Shell Helix Ultra 5W-40 4L | 117 zł |
Olej silnikowy SHELL HELIX ULTRA A3/B4 SN/CF +, 5W40, 4L | 125 zł |
Shell Helix Ultra 6L 5W-40 4+2 | 210 zł |
Shell Helix Ultra 4L 5W-40 | 117 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W40 4L Diesel Benzyna Lpg | 119 zł |
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra 5W-40
Ціни на Shell Helix Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-40 1 л | від 36 zł | 8 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 4 л | від 117 zł | 11 пропозицій |